Hedef kitlenizi etkilemek ve marka bilinirliğinizi artırmak için güvenilir takipçi satın alma hizmetlerimizden hemen faydalanın

Sıkça Sorulan Sorular

Takipcialturk.com' e güvenmelimiyim?

Tabiki. Websitemiz üzerinden 3d secure güvenli ödeme ile tüm paketleri alabilirsiniz.

Neden Tiktok ve Instagram takipçisi satın almalıyım?

Sosyal medya dünyasında yaşıyoruz. Günümüzde, 100 milyondan fazla kişi Instagram ve tiktok' u aylık olarak kullanıyor ve sayıları gün geçtikçe artıyor! İster birey, ister sanatçı veya ürünlerini daha fazla satmak isteyen küçük bir işletme olun, Instagram tüm amaçlar için uygun 1 numaralı yer. Çoğu kişi, etkileşimi az olan bir instagram profiline zaman ayırmak konusunda isteksizdir. Ancak, profilinizi takip eden fazla sayıda kişi görürlerse, neden aynı şeyi yapmadıklarını merak ediyor olacaklar. Böylece takipçi satın almak size instagram'da güvenilir ve takibe değer bir hesap imajı kazandıracak.

Neden Takipcialturk.com'i tercih etmeliyim?

Biz, sosyal medya ve çevrimiçi tanıtımda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip bir grup uzmanız. Tutkulu olduğumuz bir şey varsa o da, insanlara sosyal medyada dikkat çekmek için yardım etmektir. Instagram ortaya çıktığından beri müşterilerimizle kusursuz bir ilişki kurduk ve bu ilişkiyi hergün birçok yeni müşteri ile devam ettiriyoruz.

Satın alma sonrası destek sunuyor musunuz?

Elbette! Siparişinizden önce veya sonra bize haftanın 7 günü 24 saat boyunca email, telefon veya web sitemizdeki canlı destek bölümünden ulaşabilirsiniz.

Takipçiler aktif, gerçek kişiler mi?

Evet, web sitemizde satılan takipçilerin tamamı aktif ve gercek profillerden olusan takipçilerdir. Yorum ve beğeni yapabilir veya takipten vazgeçebilirler. Takipten vazgeçmemeleri için hesabınızda mümkün olduğunca ilgi çekici içerikler paylaşmaya devam etmenizi öneririz.

Benden şifrem gibi hassas güvenlik bilgileri isteyecek misiniz?

Kesinlikle Hayır, Web sitemizde yapacağınız hiçbir işlemde sizden Instagram şifreniz gibi hassas güvenlik bilgilerinizi talep etmiyoruz. Tek yapmanız gereken takipçi satın almak istediğiniz kullanıcı adınızı ödeme formundaki ilgili alana yazarak bizimle paylaşmanız.

Takipcialturk.com ne kadar güvenli?

Web sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 2048 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

Telafi Yapıyormusunuz?

Hiç Bir Pakette telafi bulunmamakta. Gerçek takipçiler takipten çıkabilir sizi takip etmekten vazgeçebilirler.

Otomatik Olarak işleme alınır

Takipçi yada beğeni paketlerinden satın aldığınız da kullanıcı adınızı doğru yazdığınıza emin olunuz. Aksi halde otomatik işlem nedeni ile tamamlanan siparişiniz yanlış kullanıcı adıda olsa diğer hesabınıza gönderim sağlanamaz

Türkiye'nin #1 Numaralı Instagram Takipçi Satın Alma Servisi

Biz, sosyal medya ve çevrimiçi tanıtımda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip bir grup uzmanız. Tutkulu olduğumuz bir şey varsa o da, insanlara sosyal medyada dikkat çekmek için yardım etmektir. Instagram ortaya çıktığından beri müşterilerimizle kusursuz bir ilişki kurduk ve bu ilişkiyi hergün birçok yeni müşteri ile devam ettiriyoruz.

Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat
Piyasadaki en hızlı Instagram takipçi sağlama hizmetini sunuyoruz. Instagramtakipz'da, siz siparişinizi tamamladıktan sonraki tüm süreç otomatik olarak işler.

Para İade Garantisi

Para İade Garantisi
Siparişinizin kalitesinden veya tesliminden memnun değilseniz bize mutlaka ulaşın. Karşılanmamış siparişleri talebiniz doğrultusunda hızlı bir şekilde iade ediyoruz.

24 Saat Destek

24 Saat Destek
Özel destek ekibimiz her zaman hazır. Hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz varsa veya siparişinizle ilgili sorun yaşıyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.